Bölcsődei jelentkezés a 2022/23-as nevelési évre

2022. szeptember 1.-től Baracs Község Önkormányzata a fenntartásában működő Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde bölcsődei egységében 2 csoportban, maximum 28 kisgyermek gondozását-nevelését tudja ellátni 20 hetes kortól 3 éves korig.

A bölcsődei ellátást elsősorban azok a szülők kérhetik,

Kedves Szülők, Nagyszülők!

A BARACSI NÉGY VÁNDOR ÓVODA
ÉS
HÉTPETTYES BÖLCSŐDE

2427 Baracs, Táncsics utca 27/B szám alatti bölcsődei egysége ismerkedni hívja azokat a családokat, akik a 2022/2023-as nevelési-gondozási évben gyermekük bölcsődei ellátását szeretnék megoldani.
Szeretettel várjuk a családokat a „Bölcsődekóstolgatóra” előzetes bejelentkezést követően:
2022.07.25.

Óvodai beiratkozás a 2021/2022-es nevelési évre

A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény rendelkezése szerint a gyermeknek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a harmadik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától legalább napi négy órában óvodai foglalkozáson kell részt vennie.

Ez a kötelezettség azon gyermekekre vonatkozik,

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Baracsi Négy Vándor Óvodában egy óvodás gyermeknél koronavírus kontakt gyanús eset merült fel. (Katica csoport)

A közvetett személyi kapcsolódás miatt, kérjük a szülőket, az egész óvodára vonatkozólag, hogy aki teheti, 2020. 09.07 hétfőtől tartsa otthon gyermekét!

Tisztelt Szülők!

Sajnálatos módon, a 2019/20-as nevelési év 2. féléve a járvány miatt mindenki számára emlékezetes marad.
Eközben lassan eljön a nevelési év vége is, ami a legnagyobb ovisok számára is mérföldkő, hiszen az iskolások mintájára ők is ballagással búcsúznának az óvodától,

Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

a Baracsi Négy Vándor Óvoda

pályázatot hirdet

Óvodapedagógus

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű 2022.05.31. –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Fejér megye,

Tisztelt Szülők!

A kihirdetett beiratkozási rendet sajnos a járvány felülírta.   A kormány 7/2020. (III. 25) EMMI határozatában a 2020/2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozások vonatkozásában egyedi eljárási szabályokat határozott meg.

Az Oktatási Hivatal által megküldött névsor alapján minden augusztus 31-ig 3.

Elektronikai hulladékgyűjtés 2020. február 6-7-én

az óvoda részére.

A gyűjtés helyszíne: A vízmű és a Faluház közötti terület. Bejárat a Szabadság utca felől, az iskolával szembe.

Címe: 2427 Baracs, Szabadság tér 10.

Kérjük, hogy akinek van kidobásra szánt elektronikus gépe, hozza el óvodánkba!

Kedves Szülők!

Néhány fontos információ a közeljövőről:

Augusztus 28-án, szerdán 15:30 órakor összevont szülői értekezletet tartunk az óvodában. (Szabadság tér 10)

Téma: az óvoda bemutatása, a tanév rendje, csoportbeosztások, házirend, szervezeti és működési szabályzat ismertetése.

Az összevont szülői értekezlet után,