Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde ÓVODAI BEIRATKOZÁS

Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde óvodájába a 2024/25-ös nevelési évre történő beiratkozás:

Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde ÓVODAI BEIRATKOZÁS

Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde óvodájába a 2023/24-es nevelési évre történő beiratkozás:

Kedves Szülők!

A BARACSI NÉGY VÁNDOR ÓVODA ÉS HÉTPETTYES BÖLCSŐDE 2427 Baracs, Táncsics utca 27/B szám alatti bölcsődei egysége ismerkedni hívja azokat a családokat, akik a 2023/2024-es nevelési-gondozási évben gyermekük bölcsődei ellátását szeretnék megoldani.
Szeretettel várjuk a családokat a „Bölcsődekóstolgatóra” előzetes bejelentkezést követően:
2023.04.06.

Kedves Szülők!

A BARACSI NÉGY VÁNDOR ÓVODA ÉS HÉTPETTYES BÖLCSŐDE
2427 Baracs, Szabadság tér 10. szám alatti óvodája
Óvodanyitogatóprogramot tart
2023.04.06. – án csütörtökön, 9:00 és 11.00 óra között.
Sok szeretettel várjuk leendő óvodásainkat és kedves szüleiket előzetes bejelentkezést követően!

Bölcsődei jelentkezés a 2022/23-as nevelési évre

2022. szeptember 1.-től Baracs Község Önkormányzata a fenntartásában működő Baracsi Négy Vándor Óvoda és Hétpettyes Bölcsőde bölcsődei egységében 2 csoportban, maximum 28 kisgyermek gondozását-nevelését tudja ellátni 20 hetes kortól 3 éves korig.

A bölcsődei ellátást elsősorban azok a szülők kérhetik,

Kedves Szülők, Nagyszülők!

A BARACSI NÉGY VÁNDOR ÓVODA
ÉS
HÉTPETTYES BÖLCSŐDE

2427 Baracs, Táncsics utca 27/B szám alatti bölcsődei egysége ismerkedni hívja azokat a családokat, akik a 2022/2023-as nevelési-gondozási évben gyermekük bölcsődei ellátását szeretnék megoldani.
2022.07.25.

Óvodai beiratkozás a 2021/2022-es nevelési évre

A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény rendelkezése szerint a gyermeknek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a harmadik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától legalább napi négy órában óvodai foglalkozáson kell részt vennie.

Ez a kötelezettség azon gyermekekre vonatkozik,

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Baracsi Négy Vándor Óvodában egy óvodás gyermeknél koronavírus kontakt gyanús eset merült fel. (Katica csoport)

A közvetett személyi kapcsolódás miatt, kérjük a szülőket, az egész óvodára vonatkozólag, hogy aki teheti, 2020. 09.07 hétfőtől tartsa otthon gyermekét!

Tisztelt Szülők!

Sajnálatos módon, a 2019/20-as nevelési év 2. féléve a járvány miatt mindenki számára emlékezetes marad.
Eközben lassan eljön a nevelési év vége is, ami a legnagyobb ovisok számára is mérföldkő, hiszen az iskolások mintájára ők is ballagással búcsúznának az óvodától,

Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

a Baracsi Négy Vándor Óvoda

pályázatot hirdet