SÜNI csoport

suni-csoport

A 2016 – 17 – es tanévet 23 fővel kezdjük a nagycsoportos korú gyermekekkel. Ebből 13 fő lány és 10 fő fiú. A csoport óvónői Nagyné Háhn Mariann és Farkas Árpádné, dajka nénink Hadobásné Balogh Nikoletta.

Szeptember elején nagy izgalommal és örömmel üdvözöltük egymást a nyári szünet után. Új csoportban, új jelekkel és új feladatokkal. Csoportunkba érkezett 3 új gyermek, akik hamar beilleszkedtek, barátságokat kötöttek, jól érzik magukat köztünk.  A gyerekek sokat nőttek, sokat komolyodtak a szünetben. A fiúk szeretnek autózni, vonatozni, építeni. Minden nap gyönyörű útpályákat vagy vasútpályákat építenek kombinálva a fakockákkal. A lányok babáznak, főznek, rajzolnak. A játék mellett lelkesen végzik a felajánlott feladatokat, gyönyörű festmények és gyurmaalkotások születtek már az év elején. Az idén komolyabb feladatok is várnak ránk. Októberben szerepelünk a szüreti felvonuláson, 10 alkalommal úszásoktatáson veszünk részt, november 11-én a Márton napra emlékezünk, november 30-án elbúcsúztatjuk az őszt. December 6-án várjuk a Mikulást, december 16-án pedig fenyőünnepet tartunk közösen a többi csoporttal. A színes programok mellett minden nap játékosan tanulunk, feladatlapokat csinálunk, tornázunk, énekelünk, számolunk, igyekszünk minél jobban megismerni, szeretni és ápolni környezetünket. Ápoljuk hagyományainkat közben igyekszünk felkészülni arra, hogy jókedvű, okos, érdeklődő iskolások lehessünk jövőre.

SÜNI CSOPORT hírei