Katica csoport

Katica csoport bemutatása (Bölcsőde)

Az idei gondozási évet 6 kisgyermekkel kezdtük meg. A folyamatos beszoktatásnak köszönhetően október közepére elértük a maximális 14 fős létszámot. Csoportunkba 7 kislány és 7 kisfiú jár. A csoport kisgyermeknevelői Gubits Krisztina és Mészáros Melinda, dajka nénink Murányiné Fülöp Évi néni.
Szeptemberben kíváncsian érkeztünk meg a bölcsődei csoportba. Érdeklődve fedeztük fel az új környezetet és a játékokat. A kisgyermeknevelők sokat segítettek, hogy zökkenőmentesen menjen a beszoktatás. A reggeli pityergések rövid idő után elmaradtak. Hamar birtokba vettük a csoportot és a benne található játékokat. A mindennapjainkat megkönnyíti az állandó napirend és szokásrendszer. Nagyon szeretünk az autókkal és vonatokkal játszani, de a Dupló Legóból és nagy kockákból is szívesen építünk. A babák sem panaszkodhatnak, hiszen minden nap van, aki szeretgesse, etesse, öltöztesse és elringassa őket. A kisgyermeknevelőink változatos ötletekkel színesítik napjainkat. Mesét hallgatunk, festünk, rajzolunk, sokat tornázunk, énekelünk és mondókázunk. Amikor, csak tehetjük örömmel szaladgálunk az udvaron. Az ebédet már nagyon várjuk, ilyenkor már fáradtak vagyunk. A mese alatt már sokan elalszunk. A délután hamar elszalad, mert uzsonna után jönnek értünk a szüleink.

Jól érezzük magunkat a bölcsődében! Vidáman várjuk a következő napot!