Négy Vándor Óvoda

Búcsúztatás

Tisztelt Szülők!

Sajnálatos módon, a 2019/20-as nevelési év 2. féléve a járvány miatt mindenki számára emlékezetes marad.
Eközben lassan eljön a nevelési év vége is, ami a legnagyobb ovisok számára is mérföldkő, hiszen az iskolások mintájára ők is ballagással búcsúznának az óvodától, a társaktól és az itt dolgozó személyektől.
A fennálló világjárvány miatt a nagycsoportos gyerekek nagy többségével március óta nem találkoztunk, ennek ellenére szeretnénk – bár a hagyományoktól eltérően – elbúcsúzni és iskolai útjukra bocsátani a gyermekeket.

2020.08.01.-én, szombaton 8.30 órára várjuk egy kis meglepetéssel az iskolába készülő gyermekeket az óvodába, majd ezt követően 9.30 órától a szülők is részt vehetnek az udvaron a ajándékosztáson.

2020.08.01-14-ig az óvoda zárva tart.

Fazekas Kitti – óvodavezető