Nyílt Tehetségműhely foglalkozás a Baracsi Négy Vándor Óvodában!

001_0

TÁMOP 3.4.5 12-2012-0001 „Tehetséghidak Program” elnevezésű kiemelt projekt keretében megvalósuló „Csoportos Tehetségsegítő tevékenységek megvalósítása” című pályázat nyertesei közé tartozik intézményünk.

Ennek keretében harmadik alkalommal valósulhatott meg 2015. március 25-én a Néptánc, népi játékok Nyílt Tehetségműhely foglalkozás Dobrovicsné Lengyel Edit óvodapedagógus vezetésével.

15 fő kisgyermek és szüleik, hozzátartozóik, meghívott vendégeink lehettek részesei a vidám, táncos délutánnak. Kedvcsinálónak az óvoda egyik óvodapedagógusa, Garbacz Mónika és a Baracsi néptáncosok tagjai: Bebesi Csaba, Pazsitka Anett, és Suplicz Mihály mutatta be dél alföldi táncát.

Ezután következett a Tehetségműhely tagjainak bemutatója, melyben szerepelt botos tánc, körjáték és páros tánc. A délután zárásaként közös táncoláshoz táncházba hívták a megjelenteket a táncos lábú gyermekek.

Résztvevő gyermekek: Víg Tamara, Barányi Bíborka, Kenyér Szabolcs, Kiss Gréta, Kiss Zsófia, Makó Miklós, Nagy Nikoletta, Novoth Nóra, Pintér Hunor, Molnár Szabolcs, Alpek Jázmin, Bartók Csepke, Bogdán Kinga, Horváth Zalán, Varga Kilián.