Négy Vándor Óvoda

Itt a Farsang áll a bál…

DIGITAL CAMERA

A péntek 13-ai dátum sem szeghette kedvünket, így idén is megrendezésre került óvodánk farsangi mulatsága a Faluházban. Összegyűlt az óvoda apraja-nagyja, kezdődhetett a találgatás: vajon kit is rejtenek az ötletesebbnél ötletesebb jelmezek? Szinte az egész mese és foglakozás birodalom felsorakozott! Mindegyik csoport előadta farsangi dalos, táncos műsorát. Az ezt követő jutalom csoki elfogyasztása utána kezdődhetett a játék, mulatság.

Az óvó nénik vezetésével több színtéren folytak a játékok. Lehetett célba dobni, várat építeni, ügyességi játékokat játszani, táncolni. Persze a jutalom cukorkák sem maradhattak el!

Közben, aki megéhezett, a szülők által sütött finomabbnál finomabb sütemények közül válogathatott a büfében.

Előkerültek a minden évben nagy sikert aratott zsákbamacskák is, kezdődhetett az izgatott bontogatás.

A nap végén mindenki fáradtan, de annál nagyobb mosollyal, sok élménnyel és az elmaradhatatlan lufival indulhatott haza!

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA