Beszámoló

Ismerkedünk a vízzel – Úszni tanulunk

2014-10-12_906

2014. szeptember 8-19-ig úszásoktatásra jártunk Dunaújvárosba. Oda-vissza autóbusszal utaztunk, gyakorolva a kulturált közlekedés szabályait. A gyors átöltözés után Éva néni, Györgyi néni és Linda néni várt bennünket. Két csoportban foglalkoztak velünk; a haladó csoportban már a vízen siklást hason, háton gyakoroltuk, a másik csoportban is ügyesen, bátran ismerkedtünk a vízzel, sok játék és eszköz segítségével. Játszótérre sajnos kevés alkalommal tudtunk menni, nagyon rossz esős időnk volt, de a fagyizás kárpótolt bennünket.

Köszönjük az anyukáknak, hogy fáradhatatlanul kísértek bennünket, szárították a hajunkat, és mindenben segítségünkre voltak. Tavasszal szeretnénk folytatni az úszástanulást, áprilisban reméljük napsütéses időben vár majd ránk a Dunaújvárosi Fabó Éva Sportuszoda.