Hétszínvirág

Mentor Tehetségsegítő Tanács címet kaptunk!

A Nemzeti Tehetség Program A tehetségsegítő szolgáltatások térségi hálózatainak támogatása címmel /NTP-TSZH-M-MPA-12/ 2013. szeptemberében pályázatot írt ki mentortehetségsegítő tanácsi feladatok ellátására. A Hétszínvirág Tehetségsegítő Tanács részéről benyújtottuk jelentkezésünket, pályázatunk alapján partneri besorolást kaptunk. Ezt követően részt vettünk a képzésen és teljesítettük a pályázatban vállalt mentori feladatokat.

A pályázat keretében három intézmény tehetségpont regisztrációját segítettük megvalósítani.

  1. 1. Daruszentmiklósi Szederinda Óvoda
    2423 Daruszentmiklós, Daru sor 1/A.
  2. Nefelejcs Napköziotthonos Óvoda
    2421 Nagyvenyim Ady Endre utca 2.
  3. Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és AMI Árpád Fejedelem Tagiskola
    2424 Előszállás Szöglet kert 1.

Mindhárom intézmény tagja a Hétszínvirág Tehetségsegítő Tanácsnak /HTST/ és évek óta megvalósít tehetségfejlesztést helyi, intézményi keretek között.

A Tehetségsegítő Tanácsok Országos Kollégiuma munkánk elismeréseként Mentor Tehetségsegítő Tanács címet adományozott Hétszínvirág Tehetségsegítő Tanácsnak.

A cím átadására az Országos Tehetségnapon, “A játék ereje” címmel idén is megrendezésre került a 2014-es Országos Tehetségnap és Tehetséglabirintus. rendezvényen 2014. március 22-én került sor a budapesti MOM Kulturális Központban.

http://www.momkult.hu/kapcsolat.html

Baracs, 2014. március 31.

Print0035_1

 

Makó Józsefné
HTST titkár

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA